JAK OBJEDNAT OVOCNÉ KYTICE V OSTRAVĚ OD JABLENKY

JAK POSTUPOVAT U PŘEDBĚŽNÉ OBJEDNÁVKY

Poptávka není závaznou objednávkou služby/zboží a představuje počáteční kontaktování poskytovatele zákazníkem.Pro potvrzení,upřesnění vás budeme kontaktovat na email.Jak objednat najdete pod každým obrázkem kytice.Klikněte na obrázek a pod kyticí najdete jednoduchý objedávkový formulář pro "předběžnou objednávku". Pokud zašlete poptávku do 12 hodiny v pracovnácích dnech, zašleme vám v ten samý den email s informacemi. Na došlé poptávky po 12 hodině v pracovních dnech odpovíme nejpozději do druhého pracovního dne. 

Co se děje v případě nepotvrzení objednávky zákazníkem?
Budeme vás kontaktovat na email s případnými dotazy a v emailu bude uvedeno shrnutí vaší předběžné objednávky.Vaši poptávku tedy předběžnou objednávku nám následně musíte potvrdit emailem do termínu,který bude v emailu uveden. Bohužel bez vaší emailové odezvy,potvrzení předběžné objednávky nebude převedena předběžná objednávka do stavu závazná a následně bude automaticky stornována. Nemůžeme tak dárek pro vás připravit.

Úhrada převodem na bankovní účet a nebo zaslání skenu o provedené paltbě

Platba převodem trvá i 2 až 3 dny.Pokud platba nebude připsána na náš účet včas v domluveném termínu ještě před termínem přípravy kytice nebo zákazník nezašle na email tzv. sken platby či potvrzení o platbě z banky do domluveného termínu a času,objednávka se automaticky stornuje bez upozornění.

 

Dárky se připravují jen na objednávky,které přijímáme nejpozději 2dny předem do 12:00 hodiny v pracovních dnech od pondělí do pátku. Předběžné objednávky přijímáme přes "objednávkový formulář" ,který najdete pod každou kyticí na naší stránce. Následně vyčkejte na potvrzovací email (objednávka do 12 hodiny - odpověď v tentýž den).

KDY NEJPOZDĚJI OBJEDNAT :

  • chci kytici na PONDĚLÍ   -  musím objednat nejpozději v pátek do 12 hodiny polední
  • chci kytici na ÚTERÝ       -  musím objednat nejpozději v pátek do 12 hodiny polední
  • chci kytici na STŘEDU    -  musím objednat nejpozději v pondělí do 12 hodiny polední
  • chci kytici na ČTVRTEK  -  musím objednat nejpozději v úterý do 12 hodiny polední
  • chci kytici na PÁTEK       -  musím objednat nejpozději ve středu do 12 hodiny polední
  • chci kytici na SOBOTU    -  musím objednat nejpozději ve čtvrtek do 12 hodiny polední

Vzhledem k zájmu o naše ovocné kytice můžeme mít plnou výrobní kapacitu,proto objednávejte své kytice v dostatečném předstihu,nejlépe i několik týdnů předem.

Rozvoz dárků probíhá od pondělí 10:00 až 16:00 a v soboty od 10:00 do 14:00. Podmínky rozvozu najdete zde