DEN MATEK - KYTICE OSTRAVA

DEN MATEK NEDĚLE 10.KVĚTNA - DARUJTE KRÁSNÉ KYTICE Z OVOCE

Den matek je velmi krásný svátek,kdy vzdáváme poctu našim maminkám.Nezáleží na věku a je tak jedno,jestli je vám 15 nebo 50 let. Každá mamka si zaslouží dárek a to i Vaše maminka.

                                      DEN MATEK - DÁREK OD POŘÁDNÝCH CHLAPŮ PRO VŠECHNY MAMINKY
Chlapy nevyměkněte! Pro všechny,kteří si nechtějí na chlapy jen hrát! Lákavá varianta dárků pro všechny maminky od pořádných chlapů.
Chlapi,potěšme naše maminky! Nevyměkneme!

Co letos vybrat pro maminku? Čím jí obdarovat? Chcete opravdu něco výjimečného? Chcete originální dárek,který je krásný,ale i praktický a lahodný? Darujte kytici z ovoce od firmy Jablenka.cz

Kytice z ovoce je nejen netradiční květina,ale je i výjimečným dárkem.Je vyrobená a naaranžovaná jen z čerstvého ovoce.Ovocné květiny mohou obsahovat několik druhů ovoce.Mohou to být jahody,pomeranče,meloun, ale i jablíčka a ananas.Také třeba kiwi nebo hroznové víno.

Pro mlsné maminky máme čokoládové kytice.Květiny obsahují šťavnaté čerstvé kousky ovoce,které jsou máčené v pravé prémiové belgické čokoládě. Ovoce může být máčené v mléčné,tmavé i bílé belgické čokoládě.

Překvapte maminku a potěšte jí kyticí z ovoce,která je plná zdraví a vitamínů.V Ostravě,Frýdku Místku,Havířově,Opavě, Orlové,Rychvaldě a dalších městech a obcích je rozvoz květin zajištěn.

Květinu můžeme doručit přímo Vám nebo kytici z ovoce můžete rovnou poslat našim kurýrem přímo své mamince domů.Stačí si vybrat na naší internetové stránce květinu, kytici z ovoce a my se o vše již postaráme.