LIDÉ S HANDICAPEM

Jablenka podporuje handicapované - podporujeme pracovní uplatnění a umělecké aktivity lidí s handicapem.Ve firmě Jablenka catering jsme se rozhodli využívat dárkové kartičky,které přidáváme ke kyticím z ovoce,které vyrábíme a dekorujeme.Na dárkovou kartičku můžete napsat krátký text jako je přání nebo vzkaz obdarovanému.

Obrázky na dárkové kartičky pro vydavatelství Lucie Wimmerová s.r.o. kreslí právě handicapovaní lidé,kteří ve vydavatelství pracují například jako malíři motivů nebo připravují kompletaci produktů.

                          

Vydavatelství Lucie Wimmerová s.r.o. - hlavním cílem firmy je zaměstnávání osob se zdravotním postižením.Pro tyto zaměstnance má firma od Úřadu práce schválené chráněná pracovní místa. 

Ve firmě Jablenka.cz jsme se rozhodli stát se obchodními partnery vydavatelství Lucie Wimmerová s.r.o. a podpořit tak zaměstnanost handicapovaných lidí.

Každý,kdo si objedná kytici z ovoce,čokoládovou kytici,bonboniéru z čerstvého ovoce nebo domácí pralinky tak zároveň podpoří nákupem i handicapované.