Květiny Frýdek Místek

kytice z ovoce Frýdek Místek - rozvoz květin Frýdek Místek - květinářství Frýdek Místek - doručení květin Frýdek Místek - ovocné květiny

 Kytice z ovoce Frýdek Místek  - ostravská rodinná firma Jablenka catering vytvořila v Ostravě,Frýdku Místku a dalších městech nový dárkový segment.Kytice z ovoce neboli ovocné kytice jsou v zahraničí velmi oblíbeným netradičním dárkem pro muže,ženy i děti.A nejen dárkem,ale je velmi trendy i jako svatební dekorace na svatební tabuli nebo ozdobou na stole při příležitostech jako jsou rauty,oslavy,večírky a jiné akce.Jablenka tak poskytuje i ovocné občerstvení na firemní večírky nebo svatby ve Frýdku Místku.

Originální svatební dekorace Frýdek Místek - kytice z ovoce a další ovocné a čokoládové ručně vyráběné produkty od caterinfgové firmy Jablenka oživí Vaši svatební tabuli.Kytice z ovoce dovede nahradit řezané květiny při různých příležitostech jako jsou svatby ve Frýdku Místku.Nebo mohou být ozdobou v souladu s řezanými kyticemi.Kytice z ovoce mají nespornou výhodu,nejen že jsou originálním dárkem,ale dají se sníst.Jsou tak šťavnatým a zdravým občerstvením plné vitamínů.  

Cateringová rodinná firma Jablenka si hlídá kvalitu kytice,ovoce pečlivě vybírá a proto jsou ovocné kytice vždy čerstvé.Některé kousky ovoce mohou být máčené v čokoládě.Na rozdíl od jiných výrobců používá výhradně vysoce kvalitní belgickou čokoládu značky Callebaut.Tuto belgickou čokoládu odebírá přímo od výhradního distributora Callebaut pro ČR,takže nenakupuje čokoládu od různých jednotlivců,malých prodejen či velkoobchodů,kde není záruka na původ a skladování.

Květiny Frýdek Místek - originální dárek k narozeninám? Netradiční květinová svatební dekorace ve Frýdku Místku? Obraťte se na nás zde.

Ovocné kytice Frýdek Místek - ovocný a čokoládový catering Frýdek Místek,to je rodinná firma Jablenka.cz