OVOCE V ČOKOLÁDĚ OSTRAVA

Ovoce v čokoládě Ostrava - rodinná firma Jablenka připravuje i bonboniéry z čerstvého ovoce v čokoládě.Na zdobení ovoce používá Jablenka jen pravou jemnou a krémovou belgickou čokoládu Callebaut.Jedná se o originální bonboniéry,které nekoupíte v žádném běžném ani dárkovém obchodě.Objednat si ovocné bonboniéry v Ostravě této speciální produkce můžete jen u Jablenky,která Vám svěží a chutné ovoce v čokoládě ráda připraví. 

Bonboniéry v Ostravě od Jablenky jsou ideální jako dárek k svátku,dárek k narozeninám,ale i jako menší pozornost či prezent jako poděkování či omluva.  

Co tyto luxusní bonboniéry obsahují? Mezi nejoblíbenější patří jahody v čokoládě.Nejčastěji se objednávají bonboniéry s jahodami v tmavé belgické čokoládě pro dospělé a pro děti jsou jednoznačně hitem jahody v mléčné čokoládě.Velký počet objednávek je také na mix čokolád,tedy kdy bonboniéra obsahuje čerstvé jahody máčené jak v tmavé,tak mléčné i bílé belgické čokoládě.Díky této "mix" kombinaci tak každý uspokojí své chuťové pohárky.  

Další velmi oblíbenou bonboniérou z produkce Jablenka je banán v čokoládě a to jednoznačně s vyváženou chutí tmavé belgické čokolády.Pro spousty čokoholiků je právě tato kombinace banány v čokoládě číslem jedna a dávají této kombinaci přednost před jakýmkoliv jiným ovocem v čokoládě. 

Rodinná firma Jablenka,která se specializuje na dárky a catering z čerstvého ovoce a belgické čokolády přišla jako první v ČR s novinkou a tou je produkce bonboniéry,která obsahuje luxusní ovoce physalis v čokoládě.