Ovocné květiny Ostrava

ovocné květiny - bonboniéry s ovocem - čokoládové květiny - belgické pralinky - zakázková výroba vše ruční práce

Ovocné květiny Ostrava neboli kytice z ovoce,ovocné kytice či jedlé kytice jsou originálním dárkem pro muže,ženy i děti k narozeninám,svátku,výročí,ale také jako poděkování nebo jako omluva,z lásky,pro radost druhému...

                                                              

Ovocné kytice Ostrava - v Jablence vyrábíme ovocné květiny vždy z čerstvého ovoce v den zakázky.Také vyrábíme a aranžujeme květiny s čokoládou.Kousky ovoce jsou máčeny v pravé originální belgické čokoládě Callebaut,kterou nakupujeme jako jediní na Moravě přímo od zástupce Callebaut v ČR.Nenakupujeme čokoládu od jednotlivců či neoficiálních dovozců,takže ručíme za původ a kvalitu čokolády Callebaut.Pokud hledáte luxusní kytice v originlní podobě,najdete je u Jablenky.

Dále vyrábíme ovocné bonboniéry.Kousky čerstvého ovoce zalité kvalitní belgickou čokoládou je chuťová delikatesa.Ovocné bonboniéry představují dokonalou kombinaci čerstvého ovoce a kvalitní belgické čokolády.Jahody v čokoládě,banány v čokoládě nebo ananas v čokoládě jsou perfektním dárkem pro milovníky čerstvého ovoce a kvalitní čokolády.V dezertu se snoubí šťavnatéovoce,bílá,mléčná či tmavá čokoláda.Dokonalý originál a společně tvoří ten pravý požitek.

Belgické pralinky Ostrava, vše ruční výroba.Pralinky v Ostravě vyrábíme výhradně z vysoce kvalitní belgické čokolády Callebaut.

Jablenka čokolaterie je místo,kde Vám nabízíme poctivé cukrářské výrobky se zaměřením na kvalitní čokoládové speciality. 

Chutné a čerstvé ovocné kytice Ostrava  - Jablenka.cz