KVĚTINY FRÝDEK MÍSTEK

Ovocné kytice Frýdek Místek - během jara se nám podařilo doručit řadu dárků v podobě ovocné kytice do Frýdku Místku.Dle opakujících se zakázek z tohoto města a okolí je již nyní jasné,že Jablenka a její ovocné kytice ve Frýdku Místku slaví velký úspěch.

                                                      

Firma Jablenka vytvořila ve Frýdku Místku nový dárkový segment.A to velmi úspěšně.Ovocné květiny Frýdek Místek uvítal s nadšením.Jedlé kytice z ovoce mají ambice se tak stát novým dárkovým hitem v širokém okolí.Jablenka doručuje své vyrobené ovocné a čokoládové dárky pro muže i ženy a děti nejen ve Frýdku Místku. 

Kytice z ovoce ve Frýdku Místku dovedou nahradit živé květiny při různých příležitostech.Mohou to být narozeniny,svátek či jiná výročí.Ovocné květiny dodáváme i na svatby ve Frýdku Místku nebo na firemní a kulturní akce.Příležitostí,kde využít ovocné květiny je více.

Rodinná firma Jablenka catering se specializuje na ovocné a čokoládové produkty.Vše je ruční výroba.Výroba kytice z ovoce je vždy v den dodání. Jelikož naší vášní je dokonalost,používáme jen 100% čerstvé ovoce.Výroba čokoládové kytice se také připravuje v den dodání a používáme jen prémiovou jemnou čokoládu z Belgie vyhlášené značky Callebaut.Jablenka,to čerstvost a kvalitní dárkové produkty.

Jablenka - přinášíme lidem radost :-)