KVĚTINÁŘSTVÍ OSTRAVA

květinářství Ostrava Jablenka - vaše jediné alternativní květinářství v centru Ostravy

Květinářství Ostrava - v širším centru Ostravy najdete jediné alternativní květinářství Jablenka,kde Vám na zakázku připraví me zcela unikátní a originální květiny z čerstvého ovoce a pravé belgické čokolády tak, aby tyto kytice byly opravdu nezapomenutelným zážitkem pro Vás a pro ty, kterým originální kytice darujete.Jablenka,online květinářství Ostrava.

Ovocné kytice Ostrava - květinářství Jablenka je jedinečná svoji nabídkou a nikdo jiný v Ostravě ani v širokém okolí nenabízí ovocné kytice,čokoládové kytice,dárkové koše či bonboniéry v tak široké nabídce a kvalitě.

Jablenka s jedinečnou nabídkou jako jsou originální dárky v podobě ovocné kytice nebo čokoládové kytice slaví zcela zasloužený úspěch.I když jsou Jablenka ovocné kytice v Ostravě stále žhavou novinkou,získávají si u zákazníků velkou oblibu a alternativní květinářství Jablenka tak má již spoustu věrných zákazníků, kteří se k Jablence vracejí pro další a další ovocné kytice ,čokoládové kytice,dárkové koše i bonboniéry. 

Rozvoz květin Ostrava - vyrábíme ovocné kytice,dárkové koše a bonboniéry sedm dní v týdnu vždy zcela čerstvé těsně před doručením.Jablenka si sama zajišťuje rozvoz květin v Ostravě,ale i v širokém okolí.Dárky doručíme až k vám domů nebo do zaměstnání nebo také přímo obdarovanému vašim jménem. Jablenka tak funguje i jako dárková služba v Ostravě nebo dárková síň Ostrava. 

Reference Jablenka  - mnoho kupujících před koupí hledá informace o firmě, jejichž nabídky využívají.Zákazníci prostě chtějí vědět, zda je firma důvěryhodná,jak se chová a komunikuje s kupujícími.

Jablenka květinářství online Ostrava - snažíme se poskytovat služby a produkty,které zákazník opravdu ocení.A díky Vám,našim zákazníkům máme 100% pozitivní reference a ohodnocení bez jediné negativní reakce! Vzhledem k výbornému hodnocení zákazníků nám byl přiznán "certifikát prověřená společnost" od mezinárodní společnosti Centra výzkumu názorů klientů. 

Nezávislé reference a ohodnocení rodinné firmy Jablenka pověstné svým osobním přístupem a kvalitou provedení ovocné kytice a dalších produktů najdete na portále Centrum.cz  zde. Další reference najdete i na Facebook stránce Jablenka kytice z ovoce tady a tu

 

Certifikát Jablenka - jak probíhá proces certifikace?
Centrum výzkumu názorů klientů díky vlastní moderní metodologii výzkumu a algoritmu vypracovává výzkum dané firmy na základě specializovaného softwaru.V současné době žádná jiná instituce neprovádí analýzu s použitím tohoto typu metodiky.Certifikát tak může získat jen firma,která nemá žádné negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů.
Jablenka certifikací úspěšně prošla a certifikát získala.Věříme,že tato certifikace Vám,klientům pomůže při rozhodování o nákupu u rodinné firmy Jablenka.Certifikát si můžete prohlédnou zde