OVOCNÉ KYTICE OSTRAVA

Ovocné kytice Ostrava,to jsou květiny v Ostravě v netradiční podobě.V neděli 10.května byl svátek Den matek.Objednávek na ovocné kytice v tento sváteční den,Den matek 2015 měla Jablenka spousty,takže z toho vyplývá,že na naše maminky rozhodně nezapomínáme.Můžeme říct,že to byla práce...Některé kytice z ovoce jsme museli dělat i na zakázku mimo naší oficiální nabídku,podle představ zákazníků.

Ale vše se zdařilo jak mělo a reakce maminek.kterým jsme kytice z ovoce předávali byly úžasné.Na kytičkách jsme pracovali postupně již od nočních hodin,abychom první ovocné kytice z ovoce mohli expedovat a doručit již brzy ráno.Rozvoz květin z ovoce trval až do pozdních odpoledních hodin.

Rozvoz začal již brzy ráno.Zaváželi jsme květinami z ovoce nejen Ostravu,ale i do dalších okolních měst.

Ovocné kytice Frýdek Místek - zde například udělala radost jedné z maminek kytice ve tvaru pugétu růží.Nejednalo se samozřejmě o živé růže,ale o čerstvé a voňavé jahody upravené a naaranžované do tvaru růže.

Ovocné kytice Havířov - ovocné kytice v Havířově jsme doručili několika maminkám.Například velkou radost z květiny měla mladá maminka,která obdržela jako dárek jahody v čokoládě.Můžeme konstatovat,že se ani nedivíme,protože čerstvé jahody v pravé lahodné belogické čokoládě jsou naší nejprodávanější kyticí z ovoce a bonboniérou z ovoce.

Ovocné kytice Bohumín - i tady se setkala kytice z ovoce s velkým ohlasem.Jedna z maminek obdržela mix čerstvého ovoce,kde byl doménou ananas.Jak jsme poté zjistili,maminka čerstvý ananas zbožňuje a navíc jej obdržela ve formě netradičního a originálního dárku.

Ovocné kytice Orlová - do Orlové jsme doručili oblíbenou kytici z ovoce z jahod.Čerstvé jahody v kombinaci jahod máčených v mléčné belgické čokoládě a ještě vše přizdobené bílou belgickou čokoládou...Lahodná kombinace.A hned na druhý den přišla objednávka na stejnou kytici.Doporučila nás objednavatelka nedělní kytice z ovoce své sousedce.Ústní reklama je prostě nejlepší reklamou. 

Ovocné kytice Opava - konečně i v Opavě některé maminky zjistily co jsou ovocné kytice.Jedna z maminek nyní již ví,jak vypadá originální pugét růží z jahod.Další maminka se konečně seznámila s jemnou chutí belgické čokolády v podobě ovocné kytice z jahod máčených v čokoládě. 

Ovocné kytice Ostrava - květiny jsme rozváželi od rána až do pozdního odpoledne.Můžeme zmínit například kytici z ovoce,kterou jsme vyráběli na zakázku mimo náš katalog s nabídkou květin z ovoce. Jahodové ovocné kytice jsou jednoznačně fenoménem z naší nabídky,takže i tato jedlá květina byla z jahod.Vše naaranžováno do podoby růžiček.Dle reakce se jahodová jedlá kytice velmi povedla a objednavatelka byla velmi spokojená.Kytičku jsme vezli přímo mamince,takže ta byla velmi překvapená,že dostala tak krásný dárek.  

Velká část květin byla doručována přímo maminkám, kdy děti bydlí mimo náš kraj,ale přesto chtěli mamince udělat radost.Měli jsme i objednávky z Německa nebo Itálie.Doručení ovocné kytice bylo samozřejmě maminkám bydlícím v našem regionu.

Ať byly kytičky menší či větší,ať to byl mix ovoce nebo jahody v čokoládě, věříme,že všechny maminky byly originalitou dárků mile překvapeny.Kytice z ovoce jsou stále ještě u nás neznámým pojmem a většina si nedovede představit co může očekávat po vyslovení kytice z ovoce.

Takže všem,kteří nám dali důvěru děkujeme za objednávky.Kytice z ovoce Jablenka Ostrava - přinášíme lidem radost :-)

Ovocné kytice Ostrava - můžete si objednat ovocné kytice v Havířově,ovocné kytice v Orlové,ovocné kytice v Opavě,ovocné kytice v Bohumíně, ovocné kytice ve Frýdku Místku, ovocné kytice v Novém Jičíně,ovocné kytice v Českém Těšíně,ovocné kytice v Třinci,ovocné kytice v Kopřivnici,ovocné kytice ve Vratimově,ovocné kytice v Karviné,ovocné kytice v Hlučíně,ovocné kytice ve Studénce,ovocné kytice v Příboře,ovocné kytice v Čeladné,ovocné kytice v Bílovci,ovocné kytice Odry.