OVOCNÉ KYTICE OSTRAVA

Populární ovocné kytice koupíte konečně i v Ostravě.V Moravskoslezském kraji jsou teprve krátce,ale lidé na ostravsku si ovocné kytice již stačili oblíbit.V zahraničí jsou ovocné kytice vytvořené z čerstvého ovoce a kvalitní pravé čokolády vyhledávaným trendem,ale v Moravskoslezském kraji prozatím nebyly k dostání.To se však změnilo příchodem rodinné cateringové firmy Jablenka Ostrava. 

Ovocné kytice Ostrava - díky Jablence catering z čerstvého ovoce a belgické čokolády si tak můžete objednat na stránkách Jablenka.cz netradiční jedlé kytice neboli ovocné kytice například jako dárek k narozeninám či jiným významným událostem.

Určitě žádná žena nepohrdne květinou z ovoce,tedy ovocnou kyticí nejen na narozeniny,svátek nebo jen tak pro radost,ale také například na MDŽ či Valentýna.Pro maminky jsou ovocné kytice také netradičním poděkováním na Den matek.A nejen ženy,ale i muži ocení dárek ve formě ovocné kytice z čerstvých jahod a jahod v čokoládě.Jahody v jemné prémiové čokoládě,to jsou čokoládové kytice v Ostravě.

Ovocné kytice jsou ideálním dárkem pro děti nebo ženy hlídající si linii,neboť neobsahují žádná sladidla ani konzervační látky.Pro děti máme ovocné kytice s dětskými motivy jako jsou například zvířátka.Jedlé ovocné kytice pro děti jsou vhodné nejen na Den dtí,ale i k narozeninám,svátku a jiným příležitostem,kdy chceme dětem udělat radost a dát něco netradičního a originálního. 

Kytice z ovoce jsou oblíbené také jako svatební dekorace nebo dekorace společenských večírků,akcí či rautů.V jedné ovocné kytici je přibližně 1kg až 2kg čerstvého ovoce,některé květiny z ovoce však váží i více než dvě kila a na akce a oslavy nezřídka připravujeme kytice o váze 5kg a více.Naše ovocné jedlé kytice budou tvořit dominantu vaší svatební tabule či slavnostní dekoraci stolů na firemní akci.

Ovocné kytice v Ostravě vyrábíme a aranžujeme výhradně z čerstvého ovoce jako jsou jahody,ananas,hroznové víno,různých druhů melounu,jablka, pomerančů,kiwi či grepu. 
Některé kousky ovoce navíc namáčíme do mléčné,bílé,či tmavé (hořké) jemné belgické čokolády.Ovocné kytice v Ostravě si zákazníci mohou objednat na www.jablenka.cz 
Doručení květin v Ostravě zajistí Jablenka Ostrava zdarma.
 
Kromě ovocné kytice jsou na stránkách Jablenka.cz k dostání také podobně netradičně pojaté bonboniéry.Jak jinak než opět z čerstvého ovoce a prémiové belgické čokolády.Rodinná cateringová firma Jablenka Ostrava je první nejen na ostravském trhu s podobným produktem.S nápadem vyrábět a aranžovat ovocné kytice v Ostravě přišla již v říjnu 2014. 

 

Ovocné kytice Ostrava - čokoládové kytice jako dárek pro muže - jahodové kytice ve formě pugétu růží jako dárek pro ženu - ovocné kytice pro děti s tvary zvířátek - vždy čerstvé kytice z ovoce jedině od cateringové firmy Jablenka

Jablenka catering z čerstvého ovoce a belgické čokolády - přinášíme lidem radost :-)