OVOCNÉ KYTICE

Ovocné kytice jsou novinkou v Moravskoslezském kraji.Tyto jedlé květiny se jmenují ovocné kytice a jsou 100% z čerstvého ovoce.Jedná se tak o zdravé mlsání.A kdo má rád sladké,ten si může koupit ovocné kytice,kde jsou kousky ovoce v čokoládě.Jedná se o pravou čokoládu z Belgie značky Callebaut bez lepku a ořechů.

Květinovou kytici z řezaných květin jste již jistě sami mnohokrát nejen dostali,ale také darovali. A co tak vyzkoušet zcela něco nového?Něco originálního a krásného? Absolutní novinku na severu Moravy a to ovocné kytice a dárkové koše či ovocné bonboniéry.

Možná znáte klobásové květiny a salámové kytice nebo kytice ze zeleniny.Ovocné květiny jsou však daleko chutnější a krásnější a zcela předčí tyto jedlé květiny.Ovocné kytice mají rádi i muži,obzvlášť ty,které obsahují jahody v čokoládě.Květiny z ovoce a čokolády jsou tak perfektním a originálními dárky pro muže. 

Ovocné kytice se vyrábí především z jahod,ananasu,hroznového vína,jablíček a pomerančů.Dobrá firma by však měla mít v nabídce i ovocné květiny z exotických melounů jako je meloun Cantaloupe nebo meloun Galia.Jablenka používá i další netradiční ovoce jako je například physalis,které je u nás stále bráno jako luxusní ovoce.

Jsou firmy,které vyrábí ovocné kytice jen z levnějšího a běžného ovoce a používají standardně jen levná jablka a pomeranče, které doplní o běžně dostupné hrozno,jahody a ananas.Nic navíc nedostanete.A ovocné kytky vám naváží naprosto přesně,to znamená,že jestli si objednáte květinu z ovoce o váze 1kg,tak vězte,že květiny bude mít opravdu 1 kilogram.

To se vám u Jablenky stát nemůže.I malé kytice z ovoce o váze 0,5kg má vždy větší váhu.Když si objednáte u Jablenky kytici  z čerstvých jahod a jahod v čokoládě o váze 1kg (zhruba 30ks jahod),určitě se nestane,že vám dáme 25ks čerstvých jahod a jen 5ks jahod budete mít v čokoládě.Tak se to stává u jiných běžných firem,ne však u Jablenky!Vždy je to minimálně půl na půl.

Také máme v nabídce jedlé kytice třeba jen z jablíček nebo pomerančů,ale ty jsou vždy máčené v pravé čokoládě.Nebo máme kytice,kde jsou jablíčka či pomeranče,ale najdete zde již jmenované exotické melouny,physalis a další zvláštní druhy ovoce, které si běžně zákazníci nekupují z důvodu vysoké ceny.Díky Jablence však můžete ochutnat ovocné kytice s exotickým ovocem.  

Ovocné květiny v Ostravě vám pomůže vybrat Jablenka,která tyto ovocné kytice ručně vyrábí z ovoce a čokolády.Vše vám firma Jablenka i zdarma krásně dárkově zabalí do celofánu a přidá mašli i dárkové přáničko pro obdarovaného.  

Hledáte luxusní kytice v Ostravě?Internetové online květinářství Jablenka se specializuje především na netradiční kytice pro muže,ženy a děti.Prostě dárky z čerstvého ovoce a belgické čokolády. 

www.jablenka.cz