OVOCNÉ KYTICE NA SVATBU

Ovocné kytice na svatbu v Ostravě vám připraví rodinná firma Jablenka.Máme zkušenosti s přípravou svatební ovocné kytice.Jablenka jako lídr ovocné květinové výzdoby v Ostravě pro vás připraví svatební výzdobu v podobě ovocné kytice pro váš velký den.Zakládáme si na individuálním přístupu, čerstvosti ovocné kytice a originalitě.Pracujeme s citem pro detail. 

Ovocné kytice podtrhnou celkovou atmosféru vašeho svatebního dne.Naším cílem je, aby se váš svatební den stal jedinečným a nezapomenutelným i díky krásné svatební výzdobě,kterou poskytují právě ovocné květiny.

  

Například svatební kytice z ovoce (viz obrázek),která byla realizována na svatbu v Beskydech.Svatební ovocná kytice putovala do vyhlášeného golfového resortu v Čeladné,kde svatební obřad a svatební oslava probíhala.

Kytice obsahovala kvalitní jablka v tmavé belgické čokoládě jako základ,ale prim hrály sladké jahody v čokoládě.Jahody jsme namáčely ve vyvážené tmavé,sladké bílé a jemné jahodové belgické čokoládě.Vše zdobené opět belgickou čokoládou,ale také třeba kokosem.Ovocná kytice také obsahovala čerstvé domácí pralinky z belgické čokolády.Vrchol kytice tvořily jahody v čokoládě v podobě nevěsty a ženicha.

   

Zrealizujeme i specializovaný svatební catering z čerstvého ovoce a belgické čokolády.Vše v netradiční,neokoukané a originální podobě.Ať již v podbě ovocné kytice jako zdravého a dietního občerstvení,tak pro milovníky pravé čokolády připravíme čokoládové kytice,kdy jsou kousky lahodného čerstvého ovoce máčeny v pravé belgické čokoládě. 

A to není samozřejmě vše.Připravíme vám ovoce v čokoládě jako jsou sladké jahody v čokoládě,banán v čokoládě či ananas v čokoládě a jiné kousky ovoce v čokoládě.Například čerstvý ananas máčený v pravé čokoládě jako delikatesa,která má tvar květiny,čtyřlístku,motýlků a jiných tvarů.   

Jahody v čokoládě nebo jablíčka v čokoládě,ale i ovocné jednohubky,ovocné mísy a saláty či ovocné špízy.To vše Vám v Jablence přípravíme na svatbu v Ostravě,ale i na rauty,rodinné oslavy,firemní večírky a oslavy,kulturní a společenské akce.

Stačí nás kontaktovat na emailu: jablenka@jablenka.cz nebo přes kontaktní formulář zde