RŮŽE OSTRAVA - KYTICE RŮŽÍ

růže Ostrava - kytice růží v Ostravě - pugét růží Ostrava - zcela výjimečná originální kytice růží z čerstvých a voňavých jahod 

Naprostá novinka,ve firmě Jablenka Ostrava jsme přišli s novým nápadem a vytvořili jsme na zakázku pugét růží.Určitě si říkáte "a co na tom je zvláštního? Vždyť kytice růží nabízí snad každé květinářství". Jedná se však o úplnou novinku,kterou Vám žádné květinářství v Ostravě ani v jiném městě nenabídne a v současné chvíli je Jablenka Ostrava jediná,kdo tento druh květiny,růže v Ostravě a potažmo republice nabízí.

Obdrželi jsme zakázku,kdy se objednavatel obrátil na nás,firmu Jablenka Ostrava jako na firmu,která vytvořila nový dárkový segment na severní a střední Moravě a která dovede být inovativní.
Zadavatel požádoval výjimečnou květinu pro svoji manželku k narozeninám, ale zcela odlišnou,než máme ve standardní nabídce na naší
web stránce

Pugét růží je nejčastěji darovanou květinovou vazbou.Zaměřili jsme se tímto směrem a inspiraci jsme našli v zahraničí.Vznikl tak krásný,netradiční,ale originální pugét růží plný z čerstvých voňavých jahod.První originální jahodová kytice.Růže Ostrava - pugét růží z čerstvých a voňavých jahod.

Nedovede si představit,jak kytice růží vypadá? Foto kytice růží z jahod najdete níže.

Růže patří mezi nejkrásnější květiny a také jsou nejčastější kyticí,která se dává jako dárek.Kytice růží z voňavých jahod je vhodná pro každou příležitost,ale zejména pokud chcete darovat kytici,která ukáže Vaši vášeň.Kytice růží z jahod je symbolem romantické lásky. Není lepšího způsobu jak vyjádřit Vaše city než věnovat nádhernou voňavou kytici růží z jahod.

              

Rozvoz květin v Ostravě zdarma,kytici růží dle vašeho přání Jablenka doručí buď Vám (objednavateli růží) nebo přímo obdarovanému na adresu domů či do zaměstnání.
Věříme,že se pugét růží z jahod stane hitem v Ostravě a širokém okolí a bude dělat radost nejen ženám,ale i mužům. První kytice růží z jahod již byla doručena v Ostravě k narozeninám a slavila obrovský úspěch.Jahodové růže v Ostravě jsou jedinečným dárkem z lásky.

Řekněte to květinou "Vážím si Tě a miluji Tě horoucně". Darujte kytici růží z voňavých jahod. Láska,horoucnost a vášeň... 

Přejete si také pugét růží z jahod? Kontaktujte nás: jablenka@jablenka.cz
www.facebook.com/kyticezovoceostrava