SLADKÉ BARY SWEET BAR

sladké bary Ostrava - sweet bar Ostrava - ovocný bar Ostrava - wedding sweet bar - sladký bar Ostrava - candy bar Ostrava

Jablenka sweet bar v Ostravě,už jste někdy slyšeli o sladkých barech neboli sweet bar? Nový okouzlující koncept zvaný sladký bat je v ČR velmi krátce.

V Ostravě jako první vám Jablenka odhalí jeho tajemství!Sladké bary,to jsou speciální koutky či stůl s občerstvením,ale ne ledajakým.Sweet bar koutek je plný sladkých dobrot a vše může být stylizované do jednoho tématu.Ke každé svatbě,oslavě i event akci patří nějaká ta sladkost.Sweet bar je je proto ideální na svatby,rauty,firemní a rodinné oslavy,křtiny a jiné párty,ale také na event akce či společenské a kulturní události. 

Sladké bary nebo také sweet bar či candy bar,to je sladký koutek,kde jsou všechny sladké dobroty na jednom místě s krásným aranžmá. Sweet bar může obsahovat velký dort i malé dortíky cupcakes,maffiny,makaronky,koláčky,různé druhy zákusků a nebo třeba domácí sušenky.Sladký koutek čili stůl naplněný sladkými dobrotami.

Jablenka sladké bary jsou však odlišné od klasických sweet barů.Čím?Jablenka sladký bar obsahuje zdravé a dietní dobroty z čerstvého ovoce,které je naaranžováno do podoby ovocné kytice.Na Jablenka sweet baru najdete také naaranžované kousky ovoce jako jednohubky,ovocné špízy či ovocné mísy,ale ve zcela jiném provedení,než je běžně zvykem.

A co nesmí chybět na Jablenka sweet baru?Zdravý a dietní dort,který je opět naaranžován jen čerstvých kousků ovoce.Ovocné kytice,zdravé dorty z ovoce a další ovocné produkty obsahují například ananas,jahody,pomeranče,jablíčka,kiwi,ale i kousky exotických druhů melounů jako je Galia,Cantaloupe,Honeydew nebo Piel de sapo nebo luxusní ovoce physalis.

Sladké bary z čerstvého ovoce jsou ideální pro všechny,kteří dbají na svoji linii,stravují se zdravě,ale i pro ty kteří milují šťavnaté a chutné ovoce,které tak poskytne účastníkům oslavy lahodné a zdravé občerstvení plné vitamínů.

                                                              

A co čokoláda?Samozřejmě i tu má sladký bar Jablenka,ale jen tu pravou,žádné levné polevy a rádoby čokolády ze supermarketu.Jablenka sladké bary má k dispozici jen pravou vysoce kvalitní belgickou čokoládu.Sladký bar tak má třeba čokoládové kytice,které obsahují kousky čerstvého ovoce máčeného v belgické čokoládě.Čokoládová kytice obsahuje třeba ananas v čokoládě,jahody v čokoládě,banán v čokoládě nebo jablíčka v čokoládě.Jedná se o lahodné spojení vůně a chutí čerstvých kousků ovoce a jemné belgické čokolády.Prostě delikatesa,která nesmí chybět na stole ve sweet bar Jablenka.

Sladké bary obsahují i ovoce v čokoládě,které nejsou zakomponovány v ovocné a čokoládové kytici.Sladký bar tak má aranžmá košíčků,kde najdou hosté banán v čokoládě,jahody v čokoládě,jablíčka v čokoládě,ananas v čokoládě a další kousky ovoce v čokoládě.Třeba hroznové víno v čokoládě.

                                                 

K dispozici máme jemnou mléčnou,sladkou bílou,vyváženou chuť tmavé belgické čokolády nebo belgickou čokoládu s příchutí jahodovou.Sladký bar může obsahovat věž jahod v čokoládě,věž banány v čokoládě,belgické pralinky,ovocné špízy a ovocné jednohubky zdobené belgickou čokoládou,ale také dárkové mini krabičky jako výslužka pro hosty.V krabičce najdou hosté pralinku.Pralinky vyrábí Jablenka ručně a jedná se čerstvé domácí belgické pralinky.Na výrobu pralinky používáme jen pravou belgickou čokoládu Callebaut,kterou používají i mistři cukráři v zahraničí. 

                                                     

Takže nyní již máte trošku představu co je může být sweet bar neboli sladké bary a nebo také candy bar.Chete-li ozvláštnit rodinnou oslavu,firemní akci,svatby,event akce sweet barem Jablenka, sladkým občerstvením z čerstvého ovoce a belgické čokolády,kontaktujte nás,rádi pomůžeme a postaráme se o sladký bar v Ostravě,ale širokém okolí na Vaší akci.

jablenka@jablenka.cz     nebo      tel: 778 15 34 44