SVATEBNÍ DEKORACE

Svatební dekorace Ostrava - aby svatba v Ostravě byla perfektní

Originalita,elegance,výjimečnost,svěžest jsou atributy moderní svatby v Ostravě. A originální svatební dekorace na svatební tabuli firmy Jablenka, ostravské značky každý jeden z nich splňuje.Svatební dekorace v Ostravě pro Vás v originální podobě připraví rodinná firma Jablenka, známá svým osobním přístupem a vášní pro dokonalost.

Proměníme strohý svatební stůl v krásnou tabuli nebo rozzáříme svatební tabuli či svatební sweet bar originální a nezapomenutelnou lahodnou jedlou dekorací.Ovocný svatební catering Ostrava,to je exotické i tradiční ovoce,které na každou svatbu určitě patří.Čerstvé kousky ovoce v podobě krásné ovocné svatební kytice Jablenka poskytnou svatebčanům zdravé a osvěžující občerstvení.

A pro ty co milují pravou vysoce kvalitní čokoládu připravíme ovoce v čokoládě jako chutné delikatesy ideální pro sweet bar (sladký bar,sladký koutek). Jedná se o vyhrazený prostor či stůl s naaranžovanými sladkostmi.Mohou to být koláčky,dortíky,bonbony a také dnes čím dál více oblíběné čerstvé ovoce v čokoládě.

Různé druhy ovoce jako jsou čerstvé jahody čokoládě,banán v čokoládě,hrozno v čokoládě nebo luxusní ovoce jako je physalis v čokoládě naaranžované na patrovém podnosu tzv věže poskytnou svatebčanům dokonalý chuťový zážitek a potěší každého kdo miluje čerstvé ovoce a pravou belgickou čokoládu.

               

SVATEBNÍ DOPLŇKY A DEKORACE NA STŮL

Zaujmete tak vaše hosty nápaditou svatební dekorací doslova k nakousnutí.Výzdoba z čerstvého ovoce ve formě ovocné květiny krásné prozáří svatební tabuli či sladký bar a také provoní svatební místnost. A navíc ovocné kytice spojují příjemné s užitečným.Každý bude mít na dosah ruky zdravé občerstvení,stačí natáhnout ruku!

Pro potěšení hostů stůl ozdobíme domácími a čerstvými pralinkami z pravé belgické čokolády ve tvaru srdce. Také připravíme pro hosty do malých organzových pytlíčků či dárkových mini krabiček belgické pralinky,které najdou u svého jídelního místa a které mohou sloužit i jako malá pozornost a zároveň jako svatební výslužka.

A nejen z ovoce v čokoládě se může skládat svatební dekorace svatební tabule. Jako nádherná dekorace nám poslouží limetka, citron či pomeranč. Společně vytvoří voňavou a nádhernou svěží dekoraci.

Samozřejmostí je ovocný catering,kdy pro vás připravíme ovocné špízy,ovocné jednohubky,exotické melouny v dekorační nádobě pro osvěžení a další občerstvení z čerstvého ovoce a čokolády.Jablenka je specialista na dárky a catering z čerstvého ovoce a čokolády.Připravujeme ovocné kytice, dárkové koše i bonboniéry.

         

Ovocná svatební dekorace stolu v Ostravě? Info: jablenka@jablenka.cz