JSME TADY, ABYCHOM VÁM POMOHLI S PRAKTICKÝMI DÁRKY V OSTRAVĚ A OKOLÍ

Našim posláním je pomáhat lidem s dárky,rozdávat radost a potěšení.Prostě dělat lidi šťastnými, ať jde přímo o oslavence nebo o dárce,tedy našeho zákazníka.Naší vášní je dokonalost a tuto vášeň předáváme i vám v podobě voňavého a praktického dárku.

NAŠÍ VÁŠNÍ JE DOKONALOST - S VÁŠNÍ PRO KVALITU - DETAIL A DOKONALOST V PROVEDENÍ KAŽDÉ ZAKÁZKY

Provozovnu najdete v širším centru Ostravy na známe ulici Nádražní.V naší dílně si tak můžete Jablenka ovocné kytice,čokoládové kytice osobně vyzvednout. U naší provozovny je i MHD zastávka "Křižíkova" a pokud přijedete autem,je zde přímo u naší dílny malé parkoviště nebo o pár metrů dále i velké parkoviště. 

Ovocné kytice Jablenka neboli jedlé květiny v Ostravě a během krátké doby se stali oblíbeným dárkem nejen mnoha ostraváků,ale i zájemců z okolních měst u Ostravy,kde ovocné květiny rozvážíme.

Jablenka je i pověstná svým osobní přístupem ke každému zákazníkovi,ke každé zakázce,takže se brzy stala lídrem oblasti přípravy dárků a cateringu z čerstvého ovoce a belgické čokolády v Moravskoslezském kraji.

Potřebujete dárek k narozeninám? Hledáte dárek k jubileu? Chcete poděkovat lékaři za péči a lidský přístup? Chcete darovat svatební dar? Praktický a univezální dárek pro všechny? Již nehledejte.Těšíme se,že budeme pomáhat s dárky i vám.A kde je nabídka vašich ovocných kytic? Ovocné kytice čekají jen na vás zde

Lenka a Marcel Malcovi - Jablenka.cz

Naše Facebook stránky najdete na www.facebook.com/kyticezovoceostrava  

ON LINE KVĚTINÁŘSTVÍ PRO NETRADIČNÍ KVĚTINY - ROZVOZ KVĚTIN V OSTRAVĚ 

On-line květinářství Ostrava pro netradiční kytice a dárky.Náš region je Ostrava a okolní města.Soustředíme se tak na rozvoz květin v Ostravě a okolí.Nabízíme květiny z ovoce,čokoládové kytice,ovocné bonboniéry a belgické pralinky ručně vyráběné pro muže i ženy na oslavu narozenin, svátku a výročí. 

Jablenka - jediné alternativní květinářství v srdci Ostravy s jedinečnou nabídkou originálních kytic jako jsou ovocné kytice nebo čokoládové kytice.

Provozní doba a rozvoz květin v Ostravě realizujeme ve všech pracovních dnech a v sobotu,tedy PO - PÁ od 9:00 do 16:00 a SO od 9:00 do 14:00. V neděli je provozovna uzavřena. 

PODPORUJEME - JABLENKA PODPORUJE SVÝM PARTNERSTVÍM

PODPORUJEME AVÍZO BAZAR

 Avízo bazar - vše pro rodinu s dětmi Avízo bazar,to je velká prodejní akce dětského a kojeneckého zboží, sportovního vybavení, kočárků, sedaček, hraček a knížek. Součástí akce je rovněž zábavný program včetně tomboly o ceny.Prodejní akce se konají v Ostravě na Černé louce a také v...
>