Otázky a odpovědi

Mohu si objednat i květinu s větší váhou? Třeba i 5kg či dokonce větší?

Ano,samozřejmě můžete.Rádi Vám vyjdeme vstříc a květinu vyrobíme a naaranžujeme dle Vašeho přání.Ať jde o větší váhu kytice,větší nádobu nebo luxusnější nádobu pro kytici z ovoce nebo třeba namíchání složení ovoce v ovocné květině na Vaše přání.

Připravujeme nejen ovocné kytice,ale také dárkové koše z čerstvého ovoce a belgické čokolády,

DÁRKOVÝ KOŠ JABLENKA

                    

Rozvoz květin v Ostravě - rozvážíte kytice z ovoce i na firemní oslavy,kongresy a jiné kulturní,sportovní akce?

Samozřejmě rozvážíme a doručíme ovocné kytice dle objednávky nejen v Ostravě,ale i v okolních městech (Havířov,Frýdek Místek,Orlová, Bohumín,Hlučín...). Kytice z ovoce dodáváme na různé oslavy a společenské akce.V případě větší objednávky je rozvoz květin zdarma nejen v Ostravě,ale i mimo Ostravu.Záleží na výši objednávky a vzdálenosti místa,kam kytice z ovoce a další ovocné a čokoládové produkty máme doručit.Vždy se snažíme přistupovat k zakázkám individuálně. 

Doručení květiny v Ostravě anonymně, jde to?

Ano,jde.Vyberete si kytici z ovoce,zašlete adresu a jméno s příjmením obdarovaného,případně i text na darovací kartičku či připojíme blahopřání a kytici z ovoce doručíme.Obdarovaný se od nás nedozví,kdo mu květinu posílá.Po doručení kytice Vám zašleme sms,že květina byla doručena.Na email Vám přijde i foto květiny,kterou jsme naaranžovali a doručili příjemci. 

Rozvoz a doručení však probíhá jen v Ostravě a blízkém okolí (Frýdek Místek,Havířov,Orlová,Petřvald,Rychvald,Bohumín,Hlučín...)

                                                  

Catering v Ostravě máte také?

Ano,ale specializujeme se na ovocný a čokoládový catering v Ostravě.Dodáváme nejen kytice z ovoce,ale i delikatesy v podobě kousků čerstvého ovoce máčeného v pravé čokoládě (mléčná,tmavá a bílá belgická čokoláda Callebaut).Jedná se například o oblíbené čerstvé jahody v čokoládě,banány v čokoládě,jablíčka v čokoládě a další kousky čerstvého ovoce v čokoládě.

Dále dodáme ovocné koše a dekorace na stůl v podobě ovoce.   

                    

Doručíte kytice z ovoce přímo obdarovanému?

Ano,samozřejmě.Vy uděláte u nás objednávku a my doručíme kytice z ovoce přímo obdarovanému,ať do zaměstnání nebo domů do bydliště.Doručujeme v rámci města Ostravy a okolích měst (Frýdek Místek,Havířov,Orlová,Petřvald,Rychvald, Bohumín,Hlučín...)

Můžu si přijít koupit a hned odnést ovocnou kytici jako v květinářství?

Bohužel to nejde.Nemáme předem připravené ovocné kytice z důvodu čerstvosti ovoce a vše tak připravujeme jen na přímou objednávku. Nelze si tak osobně vybrat z kytic jako v klasickém květinářství,nicméně jednoduše si stačí vybrat z nabídky kytic z ovoce dle fotek tu správnou kytici z ovoce na www.jablenka.cz a objednat přes objednávkový formulář,který najdete pod každou ovocnou kyticí.