• Dárky se připravují jen na objednávky,které přijímáme nejpozději 2dny předem do 12:00 hodiny v pracovních dnech od pondělí do pátku. Předběžné objednávky přijímáme přes "objednávkový formulář" ,který najdete pod každou kyticí na naší stránce.Následně vyčkejte na potvrzovací email (objednávka do 12 hodiny - odpověď v tentýž den).

KDY NEJPOZDĚJI OBJEDNAT :

  • chci kytici na PONDĚLÍ   -  musím objednat nejpozději v pátek do 12 hodiny polední
  • chci kytici na ÚTERÝ       -  musím objednat nejpozději v pátek do 12 hodiny polední
  • chci kytici na STŘEDU    -  musím objednat nejpozději v pondělí do 12 hodiny polední
  • chci kytici na ČTVRTEK  -  musím objednat nejpozději v úterý do 12 hodiny polední
  • chci kytici na PÁTEK       -  musím objednat nejpozději ve středu do 12 hodiny polední
  • chci kytici na SOBOTU    -  musím objednat nejpozději ve čtvrtek do 12 hodiny polední

Vzhledem k zájmu o naše ovocné kytice můžeme mít plnou výrobní kapacitu,proto objednávejte své kytice v dostatečném předstihu,nejlépe i několik týdnů předem.

  • Rozvoz dárků probíhá od pondělí do pátku 10:00 až 16:00 a v soboty od 10:00 do 14:00. Rozvoz a příprava kytic neprobíhá v neděli a ve státní svátky. Podmínky rozvozu najdete zde
Naše hodnocení na najisto.cz

OBJEDNÁVKY, PROVOZNÍ DOBA A ROZVOZ KVĚTIN - OVOCNÉ KYTICE OSTRAVA JABLENKA

PROVOZNÍ DOBA, OBJEDNÁVKY A ROZVOZ KVĚTIN OSTRAVA PONDĚLÍ AŽ SOBOTA

PO - PÁ: od 9:00 do 16:00   /   SO: od 9:00 do 14:00   /   NE: UZAVŘENO - provozovna je uzavřená a příprava a rozvoz květin neprobíhá.

Objednávejte si dárky nejpozdeji 1 den předem do 12:00. Platí však,že čím dříve objednáte,tím větší jistotu volného termínu máte.Často se stává,že termín při vaší objednávce 1 či 2 dny předem je již plně obsazen.Naše výrobní kapacita je omezená a máme objednávky i na půl roku dopředu. Doporučujeme objednávat i 1měsíc předem a to telefonicky na čísle 778 / 15 34 44 nebo přes webový objednávkový formulář,který najdete pod každou ovocnou kyticí.Případně klasicky emailem.Objednávky přijímáme do 16:00 v pracovních dnech a v sobotu do 14:00.

VAŠE NEOČEKÁVANÁ OSOBNÍ NÁVŠTĚVA NAŠÍ PROVOZOVNY JABLENKA.cz

Nejedná se o klasický obchod,ale o provozovnu na přípravu a výdejnu objednaných dárků.Není tak možné osobně přijít bez předchozí domluvy a požadovat informace nebo zadat objednávku. Důvodem je práce s temperovanou čokoládou a rozvrženém čase na přípravu kytic či jiných dárků z naší nabídky.Rozvrhy máme nastavené přesně tak, abychom zvládli vše ve vyměřeném čase.Pokud potřebujete projednat třeba dodání cateringu na svatbu či oslavu, samozřejmě se rádi s Vámi osobně sejdeme, ale po předchozí domluvě.Děkujeme za pochopení.